BEYÇELİK Gestamp Kalıp Ve Oto Yan San. Ve Tic. A.Ş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
131 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Beyçelik Gestamp
  • ADRES: BTSO Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
  • TELEFON: 224 270 06 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Beyçelik Gestamp A.Ş otomotiv yan sanayi l sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.

Şirket, Beyçelik Holding’in ilk kuruluşu olarak 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kısa sürede kalıp tasarım ve imalatı ile sac şekillendirme konularında sektöründe lider konuma gelerek yeni ürün ve teknolojileri geliştirmeye devam etmiştir.

2007 yılında İspanya merkezli uluslararası alanda otomotiv l sektöründe ilk sırada bulunan Gestamp Automocion ile ortaklık yaparak Türkiye’de ulaştığı başarıyı Dünya ölçeğine taşımıştır.

Sac şekillendirme ve kalıpçılık alanında Türkiye’nin ilk AR-GE merkezine sahip olan Beyçelik Gestamp A.Ş., yenilikçi yüzü ve otomotiv sektörüne paralel ve son teknolojiyi barındıran yatırımlarıyla ana sanayilerin tercih ettiği bir kuruluştur.

Beyçelik Gestamp A.Ş., 5 farklı lokasyonda toplam 120.000 m²’lik tesislerinde sürdürülebilirlik, sürekli gelişim ve müşteri odaklılık prensibiyle ülkemize ve sektörümüze değer katmaya devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan AROBUS Araç İmalat San. Ve Tic. A.Ş. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.