BOYTEKS Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.Ş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
140 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BOYTEKS Tekstil
  • ADRES: O.S.B Gri Cad. 4.Sokak No:1
  • TELEFON: 224 241 69 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Türkiye’nin en büyük gruplarından Boydak Holding’in tekstil sektöründeki lider yatırımı BOYTEKS, yatak kumaşı ve halı ürün gruplarını Kayseri, döşemelik kumaş ürünlerini ise Bursa’da üretmektedir. 2000 yılında yatak kumaşı üretimine, 2003 yılında döşemelik kumaş üretimine başlayan BOYTEKS, iplikten kumaş üretimine kadar bütün prosesleri ERP sistemi ile çalışan tam entegre tesislerde gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğu tam entegre tesislerle BOYTEKS, dünyanın en büyük yatak kumaşı üreticilerinden, döşemelik kumaş ürün grubunda da dünyanın en büyük ilk 10 üretici firması arasında yer almaktadır. 2011 yılında makine halısı, 2013 yılında çözgülü örme döşemelik kumaş ve 2014 yılında üretimine başlanan kadife kumaşlarla BOYTEKS, geniş ürün yelpazesi ile endüstriyel tekstilin küresel ölçekte lider markalarından biridir.

Gerek yatak kumaşında gerekse döşemelik kumaş ve halıda insana sadece bir tekstil ürünü değil; sağlık, güven ve konfor da sunan BOYTEKS, üretimde uyguladığı apre işlemleri ve yanmazlık testlerine büyük önem vermektedir.

Her yıl uluslararası tekstil fuarlarında yepyeni desen ve kumaş koleksiyonlarını müşterilerine sunan BOYTEKS, dünya tekstil ihtiyaçlarına çağın ötesinde çözümlerle cevap vermek için tasarım ve inovasyona ayrıca önem vermektedir.

BOYTEKS, dünyanın en önde gelen uzman tasarım ofisleri ve kendi koleksiyon ekipleri ile Avrupa’dan Asya’ya, Amerika’dan Afrika’ya kadar sınırsız desen ve konstrüksiyon seçeneği tasarlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan GÜLDOĞAN Mensucat Sanayi Ve Ticaret A.Ş. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.