Çonaylar İnşaat Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
229 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BURAK ÇONAY
  • ADRES: Üniversite Mh. Firuzköy Bulvarı No: 72 AVCILAR / İSTANBUL – TURKEY , Posta Kodu : 34320
  • TELEFON: 0 (212) 428 1825
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

1969 yılında Bayrampaşa merkezli olarak kurulan Çonaylar Ltd.Şti. , redüktör üretimi ile başlayan yolculuğuna, bu konuda kazandığı birikimi ve tecrübesini katarak inşaat makinaları sektöründe Türkiye’nin en çok tercih edilen markası olarak Avcılar merkezli fabrikasında üretimine tüm hızıyla devam etmektedir.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübelerini kullanarak , önceliği olan kalite anlayışı ile üretim yapan firmamız , Türkiye’de ileri gelen inşaat makinaları üreticisi olmuş ve ismini markalaştırmıştır.

Daima daha ileriye gitmeyi, daha kaliteliye ulaşabilmeyi hedef edinen firmamız teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmektedir.Tüm bu teknolojik yeniliklerin ışığında , modern teknolojiye sahip ülkelere eşdeğer düzeyde olan üretimimiz, 10,000 m2 açık – 4.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu olan fabrikamızda gerçekleşmektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana, hedeflerimizden ve kalitemizden ödün vermeyerek , yurt içinde gün geçtikçe yayılan bayi ağımız ve yurtdışına yaptığımız ihracatlarla ; değişen teknolojik yeniliklerin donanımlarımızı daha da kuvvetlendirmesiyle ve bu sayede bünyemize kattığımız yepyeni dünya standartlarındaki ürünlerimizle, Türkiye’de üretim yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Bir önceki yazımız olan Zaman taşımacılık başlıklı makalemizde ambar, gaziantep ambarı ve kargo hakkında bilgiler verilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.