Dekor İzolasyon

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
142 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erhan Yılmaz
  • ADRES: Arifiye Mah. 2 eylül cad. No:110/z14 Odunpazarı/Eskişehir
  • TELEFON: 0 (532) 393 1231
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ESKİŞEHİR

FİRMA HAKKINDA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

2011 yılında Eskişehir de ısı yalıtımı başta olmak üzere çatı mantolama, dış cephe termal boyama ve dış cephe izolasyonu gibi alanlarda faaliyetini sürdüren firmamız müşterilerine yenilikçi ve çözüm odaklı öneriler sunup ısı yalıtımı ve mantolama sektöründe önemli bir yer kazanmıştır.
Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında DEKOR YAPI İZOLASYON, iştirak ettiği bütün projelerde müşterilerine ve çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı olan ısı yalıtımı alanında dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı birinci önceliği olarak görmektedir. Türkiye’nin önde gelen firmalarından Fawori, Filliboya yetkili bayisi ve Redpaint, Minersan İç Anadolu bölge distiribitörü olan firmamız aynı zamanda İZODER üyesidir.

Bir önceki yazımız olan SiteBYS başlıklı makalemizde apartman gelir gider programı, apartman site ve apartman site yönetimi hakkında bilgiler verilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.