Seofit.net Kullanıcı Yorumları

302 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: Şubat 15, 2020 6:24 pm
  • TARİH: Belirtilmemiş
  • WEB ADRESİ: Belirtilmemiş
  • ORGANİZATÖR: Belirtilmemiş
  • YER: Belirtilmemiş

ETKİNLİK HAKKINDA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Seofit.net sitesinin bir kullanıcısı tarafından yazılan bir makaleyi ele alacağız. Konu, Airdots Pro. Öncelikle bu kulaklığın görünüşü Apple markasının airpods kulaklıklarına benziyor. Fiyatı ise 200 TL civarlarında. Seofit.net’in değerli kullanıcısı ürünün ses performansından gayet memnun kaldığını belirtmiş. Her ne kadar ses kalitesini sevse de tiz kalitesi yeterli olmamış.

Kullanıcının en beğendiği şeylerden bir tanesi ise ses yüksekliği. Yüksek ses sevenler için ideal olduğunu belirtmiş ve yüksek ses seven kişilere bu ürünü tavsiye etmiş. Yüksek ses seviyesi güzel fakat düşük ses seviyelerinde bass özellikleri duyulmadığı için bu konu da kulaklık sınıfta kalmış desek yanlış olmaz. Bunun yanı sıra ise sesi sonuna kadar açıldığında bass’lar patlamıyor ve bu harika bir özellik, diğer kulaklıklara nazaran çok iyi.

Seofit.net’in değerli kullanıcısı son olarak mikrofon performansına değinmek istemiş. Mikrofonun gayet güzel çalıştığını söylemiş ve tavsiye etmiş fakat bir tavsiye daha, sakın telefon mikrofonu ile kıyaslama yapmayın.

Seofit.net’in değerli kullanıcısının bu harika mikrofon konusunda ki görüşleri gerçekten olağanüstü. Kullanıcının iyi bir kulağa sahip olduğu yaptığı bu yorumlardan hemen anlaşılıyor. Bunun yanı sıra bu ürünü almayı düşünenlere de iyi fikirler vermiş. Son olarak kullanıcının bu kulaklığa verdiği puanlar şu şekilde:

 

Ses yüksekliği: 9/10

Bass: 7/10

Tiz: 6/10

Tasarım: 8/10

 

Kulaklığın tek kötü tarafı sadece tizler desek yanlış olmaz…