FE-KA Otomotiv Mamülleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
139 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ferit Karslıoğlu
  • ADRES: Ali Osman Sönmez Bulvarı No:13/B
  • TELEFON: 224 243 86
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Feka Automotive aile şirketi ruhuyla kurumsal yapıyı oluşturabilmiş nadir şirketlerden biridir. 25 yıllık tecrübesi, yatırımcı ruhu, küresel anlayışı, önce insan felsefesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla bulunduğu sektörde hak ettiği liderlik pozisyonunu sürdürmektedir.

Türkiye’de ve dünya çapında faaliyet gösteren OEM, TIER1 firmalarına başta iç ve dış dikiz aynaları, iç ve dış aydınlatma lambaları, su genleşme ve direksiyon hidrolik yağ depoları ve montajlı trim parçaları olmak üzere sistem-tedarikçi ortaklık temelinde hizmet sunmaktadır. Feka Automotive firmasının üretim kabiliyeti ve ürünlerindeki kaliteyi oluşturan başlıca etkenler içerisinde, yeni ürünleri sistem ortaklarının istekleri doğrultusunda konsept aşamasından dizayn ile üretime kadar gerçekleştirecek kadroyu, teknik ve teknolojik donanım ile üretim bilgisini bünyesinde barındırması yer almaktadır.

Hep diğerlerinden farklı olmaya çalışan Feka Automotive, vizyoner düşünce yapısı ve sürdürülebilir rekabet anlayışı ile büyümeye, değer yaratmaya devam edecektir.

Bir önceki yazımız olan DOĞASAN Metal Enjeksiyon Döküm Makine,Tekstil,Gıda,İnşaat, ... başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.