İPEKER Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
131 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İPEKER Tekstil
  • ADRES: Bursa Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cad. No:7
  • TELEFON: 224 243 11 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İpeker 1930 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Bayan dış giyimi ve aksesuarlarına yönelik üretim yapan İpeker’in Bursa’daki fabrikası iplik hazırlık, dokuma, gravür, boya, baskı ve apre departmanları ile tam entegre bir tesistir. Almanya Ausburg’da 1995 yılında kurulmuş olan İpeker Almanya, İpeker’in en önemli yurtdışı organizasyonlarından birini oluşturmakta ve Avrupa koleksiyonlarının büyük bölümü burada yaratılmaktadır. Ayrıca, İtalya, İngiltere, İstanbul, Bursa ofislerindeki kreatörler tarafından da bayan dış giyimine yönelik farklı koleksiyonlar hazırlanmaktadır. Kendi tasarımcıları ile birlikte dünyanın önde gelen desen stüdyolarını da iş ortağı olarak birleştiren İpeker desenleri, her yıl dört ana ve on ara grup koleksiyon ile dünya modasına sunulmaktadır.

İpeker modaya yön veren fikirleri, dokuma, boya ve baskı koleksiyonlarında hayata geçirerek çevreye ve insana saygılı, üstün kalite ve hizmet felsefesi ile kendi alanında öncü kuruluşlardan biridir.

Dünyanın İlk Vegan V-Label Sertifikasını Alan Kumaş Üreticisi Olmaktan Gurur Duyuyoruz. İpeker, 146 farklı kumaş türü için ayrı ayrı Avrupa Vejetaryen Birliği tarafından onaylı Vegan V-Label Sertifikasını alarak dünyada bir ilk oldu.

Bir önceki yazımız olan HARPUT Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.Ş. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.