KEMİTAŞ Kimyasal Endüstri Malzemeleri İml. Ve Tic.A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
146 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi Pembe Cad. No: 8
  • TELEFON: 224 242 00 40
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Kemitaş A.Ş. 1976 yılında Mahmut Yilmaz ve Bursa’nın önde gelen dört işadamının da iştiraki ile 500.000 TL sermaye ile kurulmuştur. 1980 yılında Mahmut Yılmaz ve ailesinin katkıları ile şirketimizin bugünkü temelleri atılmış bulunmaktadır. Firmamız ilk kurulduğunda laboratuar kimyasal maddeleri ve laboratuar cihazları satış ve ithalatı ön planda ise de kuruluşta şirketin hedefi kimya sektöründe büyük bir pazar elde etmekti.

Kemitaş A.Ş. bugün Bursa Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 kapalı alanda 7 tona kadar taşıma kapasiteli birçok servis aracı ile tüm Türkiye çapında tekstil sanayi ağırlıklı olmak üzere otomotiv, gıda ve l sektörlerine hizmet vermektedir. Şirketimiz BASF, Dystar, Polygal gibi Avrupa başta olmak üzere uzak doğu dahil sektörlerinde kendilerini kanıtlamış birçok dünyanın önde gelen firmalarının ürünlerinin ithalat satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Geniş ürün yelpazemiz, depolama olanaklarımız, güçlü stok seviyelerimiz ve sevkıyat araçlarımız bizlere anında servis imkanı verme avantajı getirmektedir.

Bundan sonraki hedefimiz pazar payımızı daha da genişleterek müşterilerimize kusursuz bir hizmet sağlamaktır

Bir önceki yazımız olan KAÇAR Tekstil Turizm Yatırım İnşaat San. Ve Tic. A.Ş başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.