MARTUR Sünger Koltuk Tesisleri Tic. San. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
140 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi Cadde No: 9
  • TELEFON: 224 294 90 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Faaliyette bulunduğumuz her seviyedeki iş alanında mükemmelliyetçiliğimizin teminatı, insana önem verme yaklaşımımızdır. Uzun yıllara dayanan pozitif ve etkin uygulamalarımız, işimizin en ince ayrıntılarında bile bizlere bir inanç sistemi ve farklı yaklaşım metodları kazandırmıştır. Temel değerlerimizin ışığında, çalışanlarımıza karşı derin bir sorumluluk beslemekteyiz. Yenilikçi ve lider konumdaki çalışanlarımızı geliştirmek ve motive etmek, yönetim sistemimizin temel taşlarından biridir. Başarılarımızı sürdürmemizin bu organizasyon yaklaşımı olduğuna inancımız tamdır.

Uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmak, müşteri ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit etmek ve başarılarına katkıda bulunabilecek çözümler sunmak amacı ile müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışmak, DNA’mızın ayrılamaz bir parçasıdır. Bu yaklaşım, kurulduğumuz günden bu yana Martur Grubu tarafından benimsenmiştir

Martur, otomotiv sektörü için yüksek kalitede ürünler üreten bir grubun üyesidir. Avrupa’nın çeşitli ülkelerindeki AR-GE ve Tasarım Ofisleri ile; Martur, sektördeki standartları belirlemeye devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan MAGNETİ MARELLİ MAKO Elektrik Sanayi Ticaret A.Ş. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.