GOLD Pimapen Ankara

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
275 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Pimapen Ankara
  • ADRES: Şehit Cevdet Özdemir Mahallesi, Sokullu Mehmet Paşa Cd. No:140/B, 06460 Çankaya/Ankara
  • TELEFON: 0 (507) 865 2417
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (507) 865 2417
  • WEB SİTESİ: https://www.egepenyildiz.com/
  • E-POSTA: [email protected]
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 08:00-20:00
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Şehit Cevdet Özdemir Mahallesi, Sokullu Mehmet Paşa Cd. No:140/B, 06460 Çankaya/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pimapen Ankara

Bazı konularda evlere gereken ilgi ve özen gösterilmemektedir. Özellikle yaşı biraz daha geçmiş, eski binalarda bulunan ev ve işyerlerinde oturan kişiler kış aylarında sürekli olarak yakıt tasarrufu edememekten, faturaların çok gelmesinden veya dışarıda bulunan seslerin içeriye fazlasıyla girmesinden şikâyetçidirler. İşte tüm bunların tek bir çözümü bulunmaktadır: Pimapen Ankara. Pimapen markasına bakıldığında PVC sektöründe belki de ilk isimlerden bir tanesidir. Uluslararası bilinirliği olan Belçika’lı şirket Deceuninck firmasının altında bulunan Pimapen, en kaliteli PVC hizmetlerini sunmaktadır. Isı ve ses yalıtımlı pencereler ile artık dışarıdan bir gürültü almayacak, içerideki sıcak havayı dışarıya dışarıdaki soğuk havayı ise içeriye sokmayacaksınız. Böylece hem yakıttan hem de sesten tasarruf etmiş olacaksınız.

Pimapen Isı ve Ses Yalıtımı

Yalıtım denildiğinde aklınızda ilk olarak binanın yapısında olması gereken yalıtım gelebilir, doğrudur da. Isı yalıtımı ilk olarak duvarlara, tavana veya tabana yapılmalıdır. Ancak bakıldığında bu durum yalnızca yeni yapılarda görülmekte olup yine de yetmeyebiliyor. Ses yalıtımlı pencere ve kapı sistemlerini tercih ettiğinizde, diğer yalıtımlara göre daha çok verim alabileceğinizi biliyor muydunuz? Dışarıdaki sesler yani gürültüler ilk olarak binanın pencerelerinden ve akabinde kapılarından girmektedir. Eğer Pimapen Ankara ile görüşme sağlayıp ısı ve ses yalıtımlı pencereleri temin edersiniz birçok konudan tasarruf edebileceğiniz gibi ısıdan da büyük oranda fark göreceksiniz. Yapacağınız tüm alışverişler kredi kartına tam 12 ay taksit ile sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Winsa Dikmen başlıklı makalemizde winsa, Winsa Ankara Dikmen ve Winsa Cam Balkon Sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.