GOLD Egepen Deceuninck

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
610 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Egepen Deceuninck
  • ADRES: Şehit Cevdet Özdemir Mahallesi, Sokullu Mehmet Paşa Cd. No:140/B, 06460 Çankaya/Ankara
  • TELEFON: 0 (507) 865 2417
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (507) 865 2417
  • WEB SİTESİ: https://www.egepenyildiz.com/
  • E-POSTA: [email protected]
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 08:00-20:00
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
3+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Şehit Cevdet Özdemir Mahallesi, Sokullu Mehmet Paşa Cd. No:140/B, 06460 Çankaya/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Güç geçtikçe evlerde ve işyerlerinde kullanılan malzemeler de değişmektedir. Özellikle işyerlerinde çalışanların daha performanslı olmaları için çalışma ortamlarını en iyi şekilde hazırlaması gerekmektedir. Cam oda, cam balkon sistemleri, sürme sistemler gibi önemli ve birinci sınıf kalitede malzeme üreten bir firma olan Deceuninck, Türkiye’de önemli PVC markalarının da sahibidir. Asıl merkezi Belçika’da olan bu firma dünya genelinde uluslararası işler yaparak ülkelere ve müşterilere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Deceuninck firmasının Ankara’daki yetkili servisi ise Egepen Ankara’dır. Egepen; Deceuninck firmasının altında olan ve birinci sınıf malzemeden önemli demirbaş ürünleri sağlayan bir markadır.

Deceuninck Egepen

Piyasada bulunan PVC pencere sistemleri gibi önemli demirbaş malzemelerde olan eksikliği fark eden firma, 2015 yılında Egepen Kaya Mühendislik adında pazara girişini sağladı. Egepen Ankara’nın en önemli artılarından bir tanesi alanında uzman ekibi ve mühendisler ile çalışma sağlamasıdır. Pazarda bulunan diğer markaların dışında en önemlisi, başlarında bulunan mühendisler ile kaliteli, çizimli, ölçümlü ve ek bir düzenlemeye gerek kalmadan tek seferde net işlemler çıkarmasıdır. Egepen Deceuninck markasının buradaki etkeni ise birkaç firmanın çatısı altında toplandığı isim olmasıdır.

Egepen Deceuninck

Egepen Ankara Kaya Mühendislik Hizmetleri

Egepen Deceuninck ’nın verdiği hizmetler birkaç iş ile sınırlı değildir. Ev, işyeri ve garajlarda birçok hizmet sağlayan firma, 2015’den bu yana birçok müşterisinden takdir almıştır. İnternetten bakıldığında hakkında hiçbir şikâyet bulunmadığı gibi müşterilerden yüzde yüz pozitif dönüşler almıştır. Egepen Kaya Mühendislik PVC pencere, cam balkon ve sürme sistemler gibi birçok malzemenin temini ve montesini yapmaktadır. Bunların dışında ise cam oda sistemleri, ısı ve ses yalıtımlı camlar da kullanılmaktadır. Özellikle ısı yalıtımlı camlar ülke genelinde oldukça talep edilmektedir. Bunun sebebi ise kış aylarında ısınma masraflarında ay sonu geldiğinde ciddi oranda düşüş olması, yazın ise içerideki çalışan klima ve benzeri soğutma araçlarının içeriyi daha düşük maliyetle soğutmasıdır. Ses yalıtımlı camları ise yine Egepen Ankara Kaya Mühendislik aracılığı ile temin edebilir; ev ve işyerlerinde daha sessiz, verimli ve huzurlu olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eyüpoğlu Medya - İzmir Seo Ajansı başlıklı makalemizde izmir seo, izmir seo uzmanı ve izmir web tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.