Beyazyaka Uzaktan Eğitim / KPSS – SGS

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
10 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: hakan
  • ADRES: Erciyes Teknopark Tekno3 KAYSERİ
  • TELEFON: 0 (850) 302 0248
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

2020 yılında faaliyetine başlayan Beyaz Yaka Uzaktan Eğitim, özellikle SMMM, KPSS A ve Kurum Sınavları alanlarında 15 yıllık tecrübeye sahip uzman kadrosu, ülke genelinde yaygın eğitim altyapısı ve güçlü özgün kaynaklarıyla özverili bir eğitim anlayışına sahiptir.

Eğitim alanındaki dijital yeniliklerin ve çağdaş düşüncelerin yansımaları olarak ortaya çıkan online eğitim sistemimiz, dijital ve basılı dokümanlarımız ve sosyal ağlarla desteklenen rehberlik faaliyetlerimizle ülke genelinde sizlere hizmet etme heyecanıyla çabalamaktayız.

Öğrencilerimiz;

Alanında uzman geniş eğitmen kadrosuyla,
Uzaktan eğitim videoları, basılı ve dijital ortamda hazırlanmış konu anlatımı ve çözümlü sorular içeren dokümanları ve Türkiye geneli deneme sınavları ekseninde kazanma odaklı bir eğitim paketi ile Beyaz Yaka Uzaktan Eğitim ayrıcalığını yaşayacaksınız.
SMMM ve KPSS A Grubu alanlarında Beyaz Yaka Uzaktan Eğitim dönemi başlamıştır! 15 yıllık tecrübeyle şimdi online eğitim alanında yanınızdayız!

Bir önceki yazımız olan ÖZGÖKSU Konya Petek Temizleme Petek Temizliği başlıklı makalemizde kalorifer peteği temizliği, kalorifer petek temizliği ve karatay petek temizliği hakkında bilgiler verilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.