TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
186 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Huseyin Uluçay
  • ADRES: Küçükbakkalköy mah. Halk cad. Kardelen sok. No:2 Palladium Tower Kat:32
  • TELEFON: 0 (216) 606 2729
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pithy Digital adını yaptığı işlerde direkt sonuca gitmesinden, kısa ve öz olarak hızlı sonuç veren çalışmalar yapmaktan almaktadır. E-ticaret modelleme dijital dünya için farklı bir terim olsa da dijital dünyaya adım atan herkesin ilk yapması gereken nasıl bir e-ticaret modeli ile hareket edeceğini bilmesi ve ona göre adımlarını doğru atmasıdır.
Bir çok e-ticaret ve firma web sitesi çalışması olan Pithy Digital, işine e-ticaret modelleme, SEO ve Google Adwords konularında hakimiyeti ile devam etmektedir.
E-ticaret yapmak isteyen firmalar bir web sitesi açarken ilk amaç kazanç ve getirisi olmakla beraber, bu süreç web sitesinin yapımında kullanılan alt yapıya hakimiyet ile başlar. Kurulum aşamasında sayfaya yüklenen her ürün/hizmet benzersiz açıklamalar ile arama motorları tarafından fark edilmeli, her ürün/hizmet sayfası birbirinden ayrılan ve içeriğinde barındırdığı ürün/hizmeti kullanıcıya anlatan ve arama motorları tarafından bulunması kolay olacak şekilde benzersiz url linklerine sahip olarak faaliyete geçirilmelidir.
Pithy Digital olarak ilk önceliğimiz kurulacak e-ticaret sayfası ve firma web sitesini kendi dikeyinde modellemek ve bir binayı yaparken nasıl temellerinden itibaren sağlam bir şekilde ilerlemek gerekiyorsa, tuğla tuğla her köşesine aynı özeni gösterip başından sonuna kadar olan süreçte kaliteyi en üst seviyede göstermektir.

Bir önceki yazımız olan Office Market başlıklı makalemizde Bakırköy Acer Servisi, Bakırköy Lenovo Servisi ve Bakırköy Samsung Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.